Kargoyu teslim alamadan önce nelere dikkat etmeliyim?
 • Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız.
 • Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız.
 • Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz
İade koşulları nelerdir?

Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

 • Kargo teslim tarihinden itibaren on dört(14) gün süre içinde iade talebinizi gerekçesiyle birlikte info@mujdeco.com adresine mail atarak gerçekleştirebilirsiniz. 

 • 14 gün süre içerisinde iadenin gerçekleşmemesi durumunda, ürün iade işlemi yapılamaz ve ürün(ler) size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

 • Kargo ücreti, info@mujdeco.com'dan talep edeceğiniz kargo anlaşma kodu ile göndermeniz durumunda ücretsizdir. Farklı kargo firmalarıyla karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

 • İade yapılacak ürün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. 

 • İade edilmek istenen ürünlerin orijinal kutuları açılmamalı ve iade edilirken orijinal kutularının üzerine yazı yazılmamalı, bant gibi şeyler yapıştırılmamalıdır. Yeniden satılabilir değerini yitirmemelidir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

 • Ürünle birlikte hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 • Hediye çeki ile verdiğiniz siparişlerde ise sadece nakit ödeme tutarı geri iade edilecek olup hediye çekiniz kullanım süresi içinde olması durumunda yeniden kullanımı için aktif edilecektir.

 • Her türlü hijyen içerikli ürün(biberon, emzik), emzirme ürünleri, göğüs pompaları, kişiselleştirilmiş ürünlerin iade ve değişimi söz konusu değildir. 

 • İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma esnasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir.

İade ya da değişim işlemlerinde kargo ücretini ben mi öderim?
 • Ürününüz Müjdeco tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, orijinal fatura nüshaları kontrol edilerek, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kapsamında, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize iade işlemlerinin onay durumuna ilişkin bilgi gönderilir.
 • İade işleminizin onaylanması durumunda iade işleminizin kredi kartı ekstresine yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.
İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

İadesi yapılan ürün elimize geçtiği tarihten itibaren (ürün iade şartlarına uygunsa) 2-10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

Faturanızı kaybetmeniz durumunda info@mujdeco.com adresine mail atarak faturanızı talep edebilirsiniz.

Siparişim ne zaman gelir?

14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo teslim süresi teslimat adresine bağlı olarak değişiklik göstermekle beraber İstanbul içi 2 iş günü, İstanbul dışı 3 iş günüdür.

Kargom nerede?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bilgilendirme maili gelecek, kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğu ilgili kargo şirketi üzerinden takip edebilirsiniz.

Firmanız resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapıyor mu?

Resmi tatillerde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Havale veya Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Siparişlerinizi tüm banka kartları ile veya havale yöntemiyle ödeyebilirsiniz.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Kartınız tipine göre çeşitli  taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.